beskidy

Witamy po raz 29

Zaproszenie do uczestnictwa w 29. Konkursie „Mieszkam w Beskidach”

Beskidy, malownicze pasmo górskie w południowej Polsce, od lat przyciągają miłośników przyrody, turystów oraz pasjonatów fotografii. To właśnie tutaj, w otoczeniu urzekającej przyrody, odbywa się coroczny Konkurs Fotograficzny „Mieszkam w Beskidach”, który w tym roku obchodzi swój jubileuszowy, dwudziesty dziewiąty już rok istnienia.

Z dumą ogłaszamy otwarcie zgłoszeń na udział w tym prestiżowym wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do podzielenia się swoją pasją do Beskidów oraz do zaprezentowania ich piękna przez obiektyw aparatu fotograficznego. Każdy, kto kocha te góry i potrafi uchwycić ich niezwykłą atmosferę oraz urok, jest serdecznie zaproszony do wzięcia udziału.

Konkurs „Mieszkam w Beskidach” to nie tylko rywalizacja o nagrody, ale również okazja do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, emocjami oraz doświadczeniami z innymi miłośnikami Beskidów. Poprzez swoje fotografie można przybliżyć widzom piękno górskiej przyrody, jej zmienność oraz bogactwo barw i form.

Zachęcamy do przesyłania fotografii, które najlepiej oddadzą ducha Beskidów, ich charakterystyczne krajobrazy, dzikość natury, a także życie ludzi zamieszkujących te tereny. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem czy też amatorskim miłośnikiem górskich widoków, każda praca jest mile widziana i będzie traktowana z należytym szacunkiem.

W tegorocznej edycji konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody dla zwycięzców, w tym sprzęt fotograficzny, vouchery na wycieczki górskie oraz wydruki i publikacje najlepszych fotografii. Ponadto, laureaci zostaną uhonorowani specjalnymi wyróżnieniami oraz zaproszeniem na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się w urokliwym beskidzkim otoczeniu.

Nie zwlekaj i już teraz zacznij przygotowania do udziału w Konkursie Fotograficznym „Mieszkam w Beskidach”. Wybierz najlepsze kadry, które oddają magię tych gór, i podziel się nimi z innymi miłośnikami przyrody. Pamiętaj, że każda fotografia może być małym dziełem sztuki, które otwiera okno na fascynujący świat Beskidów.

Zgłoszenia można dokonywać do [data zgłoszeń] poprzez wysłanie swoich prac na adres email: [adres email]. Więcej informacji na temat regulaminu konkursu oraz warunków uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej [strona konkursu].

Dołącz do naszej społeczności miłośników Beskidów i bierz udział w jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń fotograficznych roku. Pokaż światu swoją wizję Beskidów i bądź częścią tej niezwykłej przygody!

Zapraszają: Organizatorzy Konkursu „Mieszkam w Beskidach”

Podobne wpisy