wzgórza beskidów

Wyniki konkursu

Po długim oczekiwaniu nadszedł czas, aby ogłosić wyniki jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla miłośników przyrody i fotografii – Konkursu „Mieszkam w Beskidach”. Dwudziesty dziewiąty rok tego prestiżowego konkursu przyniósł nie tylko piękne obrazy beskidzkiej przyrody, ale również radość oraz inspirację dla wszystkich uczestników.

Rywalizacja w tegorocznym konkursie była zacięta, a liczba nadesłanych prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Fotografie, które dotarły do naszych jury, wspaniale oddawały różnorodność Beskidów – od majestatycznych szczytów po malownicze doliny, od dzikich strumieni po wiekowe lasy.

Niezwykle trudno było wyłonić zwycięzców spośród tak bogatej palety talentów, ale po długich naradach i dyskusjach, oto ostateczne wyniki:

I Miejsce: „Odejście Słońca nad Wielką Raczą” autorstwa Karoliny Nowak

II Miejsce: „Mglisty Poranek nad Baranią Górą” autorstwa Michała Kowalskiego

III Miejsce: „Beskidzka Chata w Świetle Księżyca” autorstwa Anny Wiśniewskiej

Ponadto, wyróżnienia specjalne otrzymali:

  • „Ścieżka Przez Babią Dolinę” autorstwa Tomasza Lisowskiego
  • „Wieczór nad Potokiem Żywieckim” autorstwa Katarzyny Szymańskiej
  • „Barwy Jesieni w Dolinie Wisły” autorstwa Mateusza Nowickiego

Jako jury, byliśmy zaskoczeni nie tylko jakością prac, ale również różnorodnością podejść do tematu Beskidów. Od tradycyjnych pejzaży po abstrakcyjne kompozycje, każda praca wniosła coś wyjątkowego i inspirującego do naszego konkursu.

Nasze gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników, zarówno laureatów, jak i tych, których prace nie znalazły się na podium. Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że tegoroczny konkurs był wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich z nas.

Dziękujemy również naszym sponsorom oraz partnerom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie i umożliwili nagrodzenie zwycięzców atrakcyjnymi nagrodami oraz wyróżnieniami.

Mamy nadzieję, że tegoroczny konkurs był dla was nie tylko okazją do pokazania swojego talentu, ale również inspiracją do dalszego odkrywania piękna Beskidów. Już teraz zapraszamy Was do udziału w przyszłorocznej edycji, aby kontynuować tę wspaniałą podróż przez góry, która łączy naszą pasję i miłość do natury.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia w kolejnym roku!

Zespół Organizacyjny Konkursu „Mieszkam w Beskidach”

Podobne wpisy